Predpasnik za kočijaža Melton – volnen, lahek in eleganten
Predpasnik za kočijaža Melton – volnen, lahek in eleganten

38,19 

1 na zalogi

Izberite možnosti Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelka

Predpasnik za kočijaža Melton – volnen, lahek in eleganten

38,19 

Predpasnik za kočijaža Melton združuje eleganco, udobje in funkcionalnost.

Izdelan je iz kakovostne volne, kar mu daje lahek občutek, hkrati pa nudi prijetno toploto med vožnjo s kočijo. Zaradi premišljenega dizajna je enostaven za uporabo in zagotavlja udobje pri vsakodnevni ali tekmovalni vožnji.

Predpasnik je opremljen s praktično vezalko v pasu, ki omogoča varno zapiranje in popolno prileganje. Njegova lahkotnost olajša gibanje, medtem ko naravni volneni material zagotavlja dihanje in uravnavanje toplote.

Na voljo je v eni univerzalni velikosti, izbirate pa lahko med več barvami: črna, modra, bordo, kamel, karo in zelena. To pomeni, da lahko poleg praktičnosti izberete tudi barvo, ki najbolj ustreza vašemu osebnemu stilu ali tekmovalni opremi.

Predpasnik Melton je odlična izbira za kočijaže, ki cenijo kakovostne naravne materiale, lahkotnost in estetski videz pri vožnji s kočijo.

Šifra: Ni na voljo Kategorije: , , Oznake: , ,

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Teža Ni na voljo
Barva: Bordo

Bordo, Črna, Karamel, Karo, Modra, Zelena

Brand

ideal

Prijavite se na naše e-novice!

* indicates required

Prednosti naše ponudbe
01
Kvalitetno
in ugodno
02
Izdelki po
naročilu
03
Dolgoletne
izkušnje